skuteczność przede wszystkim

 

Wyróżnienia i certyfikaty

Schenk Institute został wielokrotnie uhonorowany tytułem Solidnej Marki (2012, 2013).


Certyfikat ten jest przyznawany firmom zorientowanym na Klienta i skupiającym się na wartościach takich jak społeczna odpowiedzialność biznesu, profesjonalizm w obrocie gospodarczym oraz jakość produktów i usług, a także dbających o komunikację w Internecie. Tytuł przyznają Fundacja Nauki i Przedsiębiorczości oraz Stowarzyszenie Primus Inter Pares pod patronatem Ministra Gospodarki.

Certyfikat Jakości

Klienci wyróżnili Schenk Institute, przyznając nam w 2003 roku Certyfikat Jakości w programie „Organizator Szkoleń Najwyższej Jakości” realizowanym przez Data Group.

Klienci do nas wracają po więcej!

Potwierdzeniem wysokiej jakości naszej pracy jest też fakt, iż 80% klientów, którzy raz kupili nasze szkolenia lub konsultacje wracało do nas ponownie – nierzadko wielokrotnie.

 

Polska Izba Firm Szkoleniowych

Należymy do Polskiej Izby Firm Szkoleniowych


Polska Izba Firm szkoleniowych to organizacja ogólnopolska, pracująca na rzecz rozwoju i profesjonalizacji branży szkoleniowej. Izba powstała 2005r. I należy do niej ponad 300 firm szkoleniowych (czerwiec 2013) z całej Polski. Przynależność do niej jest potwierdzeniem wysokich standardów jakie spełnia Schenk Institute.

 

Uczestnicy o nas

Zdecydowanie polecam – odblokowuje umysł i otwiera oczy.
Karolina Jaworska, Mead Johnson Nutrition

 

W tym szkoleniu na pewno warto wziąć udział. Pozwoli ono lepiej poznać samego siebie, ale także osoby o zupełnie innych charakterach. Pozwala odkryć swoje słabe i mocne strony, może być pomocne w nawiązaniu właściwych relacji z innymi.
Jolanta Stańczyk, Keller Polska

 

Najbardziej interesujące i zaskakujące było uświadomienie sobie, że ludzie się różnią, że ich odmienność jest niezależna od nich samych.
Małgorzata Grasewicz, Keller Polska

 

Szkolenie pełne treści, angażujące do samodzielnej pracy.
Anna Zinkow, First Data

 

Szkoda, że tak krótko. Bardzo fachowe przeprowadzenie szkolenia.
Anna Fedyk, PZU

 

Wybitne prowadzenie szkolenia – wystąpił efekt WOW!. Mam nadzieję, że kiedyś zrównam się z poziomem.
Katarzyna Buczak, PZU

 

Jak zwykle najwyższy możliwy poziom. Super trener, super wiedza.
Piotr Wichniarek, PZU

 

Niech żałuje, warto iść, a wręcz należy w nim uczestniczyć.
Julia Baumgart, GSK Poznań

 

Jeżeli tylko prezentujesz lub szkolisz to musisz przejść to szkolenie.
Robert Borkiewicz, GSK Poznań

 

Szkolenie przewróciło moje postrzeganie procesu nauczania.
Jarosław Wencel, GSK Poznań

 

Zapisz się czym prędzej!
Jakub Kowalski, GSK Poznań

 

Pomogło mi zrozumieć, w którym kierunku powinnam iść, żeby stać się lepszym liderem.
Agnieszka Konarzewska, Bank BPH

Zaufali nam

Zarówno etap przygotowanie serii warsztatów, ich aktywne prowadzenie oraz wsparcie trenera po zakończeniu projektu, wyróżnia się pełnym profesjonalizmem oraz wysoką jakością oferowanej obsługi. Pan Radosław Kucner posiada nie tylko głęboką wiedzę teoretyczną dotyczącą omawianego tematu, ale również w umiejętny sposób przekazuje uczestnikom omawiane treści, pozostając tym samym niezwykle elastyczny na potrzeby grupy.
Xerox

 

Trenerzy kładli szczególny nacisk na praktyczne wykorzytstanie poznanych narzędzi i technik w praktyce. Wszystkie szkolenia otrzymały wysokie wyniki w ankietach satysfakcji uczestników. Dodatkowym atutem była doskonała współpraca z przedstawicielem firmy na wszystkich etapach realizacji projektu.
Medicover

 

W trakcie realizacji projektów trenerzy i konsultanci firmy dali się poznać jako wysokiej klasy specjaliści o szerokiej wiedzy i bogatym doświadczeniu biznesowym.
Fiat Powertrain

 

Przy współpracy w ramach cyklu przeprowadzono 7 różnych szkoleń. Szkolenia prowadzone są w języku polskim i angielskim.Polecamy Schenk Institute jako profesjonalnego dostawcę usług szkoleniowych.
CEVA Logistics

 

Trenerzy Schenk Institute zrealizowali szkolenia m.in. z zakresu: budowanie zespołu i zarządzanie zespołem, profesjonalny mentoring, zarządzanie zmianą, praca w zespołach międzykulturowych. Rekomendujemy Schenk Institute jako skutecznego i wiarygodnego partnera biznesowego.
Ericpol

Masz pytanie?