Doświadczenie w biznesie

Pracuję jako trener i coach z menedżerami, wyższego i średniego szczebla organizacji biznesowych, również w biznesie międzykulturowym. Doświadczenia zawodowego nabrałam zarówno prowadząc własne przedsiębiorstwo, jak i pracując na stanowiskach kierowniczych w międzynarodowych firmach i korporacjach, zarządzając zespołami sprzedażowymi,obsługi klienta oraz wprowadzając współpracowników w tajniki negocjacji i technik sprzedaży.

Od 12 lat pracuję na stanowiskach managerskich oraz trenerskich, odnosząc sukcesy we wsparciu swoich klientów w osiąganiu zamierzonych przez nich celów – zarówno na poziomie wymiernych zysków finansowych jak i osiągnięcia wyższego poziomu kompetencji społecznych pracowników wszystkich szczebli biznesu, czy też dokonania zmian strategicznych w działalności i PR firmy. Jako trener i coach prowadziłam i współuczestniczyłam w realizacji wielu projektów adresowanych do kadry menedżerskiej zarówno mających na celu podniesienie wydajności zespołów sprzedażowych i zysków firmy jak i przeprowadzając zmianę w polityce wewnętrznej firm w zakresie obsługi klienta I strategii sprzedażowych.

Wiedza

Posiadam wyższe wykształcenie pedagogiczne, tytuł magistra politologii i nauk społecznych zdobyty na wydziale stosunków międzynarodowych krakowskiego Uniwersytetu Pedagogicznego, oraz certyfikat trenera biznesu. Ukończyłam szkolenie z zakresu Racjonalnej Terapii Zachowań, oraz staż z zakresu psychosomatyki. Doświadczenie i wiedzę praktyczną z zarządzania, promocji i sprzedaży zdobyłam jako wieloletnia współwłaścicielka i manager zarządzający Wydawnictwa Rapid , współpracując z największymi firmami architektonicznymi w Polsce, oraz odpowiadając za sukces komercyjny i medialny takich tytułów jak „Dom Projekt’ ,” Domy Które Kochacie” czy „Buduj z Nami”. Kolejne lata spędziłam jako trener wewnętrzny zarówno w międzynarodowych korporacjach jak i firmach szkoleniowych , pomagając wielu przedsiębiorcom z sektora sprzedaży towarów i usług w biznesie międzykulturowym wielu branż.

Dlaczego pracuję z pasją?

Doświadczenie zawodowe, w połączeniu z moim wykształceniem nakierowanym na kształcenie innych, stale pogłębiane o nowoczesną metodykę pozwala mi na odnalezienie ścieżki dotarcia do każdego, kto tylko chce się rozwijać, niezależnie od rodzaju problemów z jakimi się spotyka w swojej pracy,czy życiu. To każdorazowo jest fascynujący proces. Widoczne rezultaty osiągane przez moich klientów i podopiecznych cieszą mnie tym bardziej, gdy mogę towarzyszyć im w całym procesie zmiany: od poszukiwania przyczyn trudności, poprzez wspólne planowanie ścieżki rozwoju , wdrażanie zmiany aż po jej ewaluacje i podnoszenie poprzeczki osiąganych wyników. Kompleksowe podejście do rozwoju nakierowane na osiąganie konkretnych rezultatów zarówno przez jednostki jak i w efekcie synergii przez całe przedsiębiorstwa jest moim kluczowym podejściem do pracy, daje mi ogromną satysfakcję i jest powodem do ciągłego rozwoju.

Prywatnie

Mieszkam w Krakowie, moja pasją jest taniec 5 Rytmów którego hasło przewodnie „rusz ciało – uwolnij umysł” pozwala mi na zachowanie równowagi we wszystkich dziedzinach życia. Dwa lata temu rozpoczęłam swoja przygodę z nurkowaniem i fascynujący podwodny świat wciąga mnie coraz bardziej – zwłaszcza, że prowadzą do niego coraz to ciekawsze drogi na lądzie. Jestem mamą dwóch wspaniałych nastolatek, co wciąż trzyma mnie mocno na ziemi dając równocześnie wiatr w żagle i powody do radości dnia codziennego.