Praktyka w biznesie

Doświadczenia w zarządzaniu zespołami i organizacjami nabywałem pełniąc funkcje: Dyrektora Regionalnego, Kierownika Zespołu Sprzedawców i Dyrektora Handlowego. Prowadziłem również młodzieżowy klub sportowy zrzeszający ponad 200 osób oraz własne firmy. Obecnie jestem Partnerem Zarządzającym w Schenk Institute.

Doświadczenie sprzedażowe zdobyłem pełniąc funkcje: Przedstawiciela Handlowego, Key Account Managera. Gdy zarządzałem własnymi firmami, do moich obowiązków należało także sprzedawanie produktów i usług. W chwili obecnej biorę aktywny udział w sprzedaży produktów Schenk Institute.

Doświadczenia trenerskie zdobyłem pracując jako trener wewnętrzny: szkoliłem handlowców i osoby na stanowiskach kierowniczych, prowadziłem warsztaty wprowadzające i rozwojowe oraz konsultacje indywidualne. Uczestniczyłem też w przygotowaniu i wdrażaniu assessment center dla handlowców oraz kadry zarządzającej.

Branże które poznałem w trakcie swojej praktyki biznesowej to:

  • Reklama
  • Yellow Pages
  • Klimatyzacja i wentylacja
  • Alarmy samochodowe i zabezpieczenia (systemy GPS i LoJAck)
  • Ubezpieczenia na życie

Wiedza

Ciekawość różnych dziedzin nauki pchała mnie w wielu kierunkach, studiowałem: filologię romańską, prawo, filozofię. Ostatecznie ukończyłem psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, specjalizację: interwencja kryzysowa, neuropsychologia oraz diagnoza umiejętności twórczych. Studia te pozwoliły mi zintegrować swoją wiedzę i poszerzyć umiejętności pracy z ludźmi jak również rozbudować i udoskonalić warsztat trenera i coacha.

Dlaczego pracuję z pasją?

Bo lubię kiedy ludzie dzięki współpracy ze mną mogą poprawiać swoje życie zarówno w sferze prywatnej jak i zawodowej. Praca w charakterze trenera i coacha jaką dzisiaj wykonuję sprawia mi ogrpmną satysfakcję i radość. Mam poczucie, że należę do tej grupy ludzi, którzy swoją pasją zawodową mogą zarabiać na życie czerpiąc z tego jeszcze dużo przyjemności, czego też życzę wszystkim czytającym te słowa.

Pracę w Schenk Institute rozpocząłem w 2004 jako współpracujący trener zewnętrzny a dzisiaj z prawdziwą dumą mogę powiedzieć, że zostałem zaproszony przez Mirkę Białobrzeską na wspólnika i partnera zarządzającego firmą.

Prywatnie

Jestem ojcem trojga wspaniałych dzieci jednej córki i dwóch synów w rozmiarze (XXL i XXS). Właścielem dwóch kotów, które sukcesywnie niszczą moje mieszkanie, miłośnikiem gry w scrabble i „uprawiaczem“ przeróżnych sportów ze szczególnym naciskiem na pływanie i narciarstwo. I niestety… miłośnikiem dobrego gotowania i jedzenia, co znajduje odzwierciedlenie w pewnych krągłościach mojej sylwetki.